BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

3129 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Athletic
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 20.00€ 18.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI  ATHLETIK

Nëse dëshironi të dukeni më të rinj dhe plotë jetë ju propozojmë modelin athletik. I përshtatshem për fitness, vrapime etj. Trenerke e eperme me kapuq me patent, qëndisje përpara dhe xhepa praktik .

Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash të zbukuruara me një shirit të kuq , bel elastik. Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: