BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

3127 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Mashkullore / Athletic
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 24.00€ 22.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI ATHLETIK

Nëse dëshironi të dukeni me të rinj dhe plotë jetë ju propozojme modelin athletik . I përshtatshem për fitness, vrapime etj.Trenerke e eperme më kapuq më patent, qëndisje përpara dhe xhepa praktik .

Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash, bel elastik. Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

 

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: