BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31267 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Mashkullore / Grafit
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 28.00€ 22.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI GRAFIT

Nese dëshironi të dukeni bukur në shtepi, park dhe fitnes duhet  të provoni patjetër modelin Grafit.Trenerke e eperme e zbukuruar me shirita në të dy mangët, kombinim i  dy ngjyrave  jakë dy ngjyrëshe  e bën këtë një model shumë atraktiv. Qëndisje e vogël përpara dhe xhepa me fileta. Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash me patent  dhe nje xhep prapa me patent, bel elastik.

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

 

 

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: