BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31255 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Plish
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 26.00€ 18.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

Trenerka Plish-bluze me gur

Një model elegant dhe shkëlqyes. Ky model përbehet prej bluzes që ka fjonga në krahe të zbukuruara me gur dhe xhepa përpara të zbukuruara me gur ndërsa pjesa e poshtme ka dy xhepa para dhe bel elastik

Këto trenerka janë të punuara prej plishit një materjal i butë që të jep rehati dhe ngrohtesi. Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk 80%, polyester 20%.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: