BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31272 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / tri pjeseshe
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 25.00€ 15.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI 3 PJESESH

Nje modeli i përshtatshëm për 4 stinë, kombinim i dy ngjyrave që e bën më atraktiv. Ky model përbehet prej 3 pjesëve. Jelek me patent, kapuq dy xhepa përpara, bady me mangë të gjata apo të shkurta sipas porosis dhe pjesa e poshtme me një shirit dhe dy xhepa anash 

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: