BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31202 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Mashkullore / me patent
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 28.00€ 22.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

Modeli me patenta

Ky model gërsheton sportivitetin, elegancën dhe stilin. Trenerka e eperme ka jakë dy ngjyreshe dhe  dy xhepa anash te mbrendshëm me patent për të mbajtur telefonin, media player, qelsat dhe gjesende të vlefshme të bëjne të ndjehesh i  sigurt. Gjithashtu trenerka e poshtme ka dy xhepa anash me patent qe siguron komoditet dhe siguri.

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

 

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: