BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31206 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Mashkullore / Pilot
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 25.00€ 22.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI PILOT

Nëse dëshironi të dukeni bukur dhe sportiv duhet të provoni patjetër modelin Pilot.Trenerke e eperme e zbukuruar me shirita para dhe prapa, kombinim i mrekullueshem i dy ngjyrave që i tregon vijat e trupit e bën atë nje model unik. Patent me kokë të argjendit, qëndisje e vogël përpara dhe xhepa special.Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash dhe nje xhep prapa me patent, bel elastik.

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: