BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

3109 Duks

1 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Duks Mashkullore
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 16.00€ 13.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

Duksa më kapuq më patent

Një model shumë praktik dhe shumë i rehatshëm. I punuar prej një materjali të kualitetit te lartë dhe të butë. Duksi ka nje kapuq  patent dhe xhepa përpara. Në dorë ka një xhep special.

Materjali është i butë dhe shumë kualitativ.

Pambuk/poliester.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë:Etiketa: Duks, sweatshirts, fnw, kosov,