BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

3105 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Flutur
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 20.00€ 15.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI FLUTUR

Një model i rehatshëm dhe i përshtatshem për aktivitete të ndryshme sportive dhe shtepiake .

Trenerkë e eperme më kapuq më patent, flutur e qëndisur dhe xhepa përpara.

Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash,dhe bel elastik.

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: