BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31254 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Plish
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 24.00€ 18.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

Trenerka Plish- me bluze

Një model shumë i lezetshëm dhe komfort. Ky model përbehet prej bluzes që ka shirita zbukurues në mange dhe xhepa harkor shumë të bukur ndërsa pjesa e poshtme ka dy xhepa prapa shumë atraktiv dhe  bel elastik

Këto trenerka janë të punuara prej plishit nje materjal i butë që të jep rehati dhe ngrohtesi. Materjali është streq dhe shume kualitativ.

Përbërja: pambuk 80%, polyester 20%.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: