BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31259 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Fallta
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 20.00€ 18.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI FALLTA

Nëse dëshironi të dukeni më femrore dhe rehatshëm patjetër duhet të provoni këtë model. Falltat në pjesën e eperme dhe të poshtme, flutur e qëndisur  dhe xhepa përpara i  japin një bukuri dhe elegance këtij modeli.

Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash, elastike të kembët dhe bel elastik. Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: