BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

31262 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Poly
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 24.00€ 19.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI POLY

Ky model gërsheton sportivitetin, elegancën dhe stilin. Trenerka e eperme me jakë të dyfishte siguron një mbrojtje të ndjeshme ndaj kushteve të ndryshueshme atmosferike. Dy xhepa anash te mbrendshëm me patent për të mbajtur telefonin, media player, qelsat dhe gjesende të vlefshme të bëjne të ndjehesh i  sigurt. Gjithashtu trenerka e poshtme ka dy xhepa anash me patent qe siguron komoditet dhe siguri.

Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

 

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: