BallinaLista e Dëshirave (0)Llogaria ImeShportaBlej
£ $

3194 Trenerka

0 votime
Prodhuesi: Fashion Network
Kodi i produktit: Trenerka Femerore / Pilot
Disponueshmëria: I disponueshëm
Çmimi: 24.00€ 18.00€

Zgjedhje në dispozicion

* Madhesia:

Shto në shportë
Sasia:
Shtoje për krahësim
Shtoje në listën e dëshirave

MODELI  PILOT

Nëse dëshironi te dukeni bukur, sportiv edhe sexy duhet të provoni patjetër modelin Pilot.

Trenerk e epërme e zbukuruar me shirita para dhe prapa, kombinim i mrekullueshëm i dy ngjyrave që i tregon vijat e trupit e bën atë nje model unik. Patent me kokë të argjendt, qëndisje e vogël përpara dhe xhepa special.

Trenerka e poshtme ka dy xhepa anash dhe dy xhepa prapa, bel elastik. Materjali është streq dhe shumë kualitativ.

Përbërja: pambuk, poliester, likra.

 

Shkruani një koment

Emri juaj:


Komenti juaj: Shënim: nuk përkthehet HTML!

Vlerësime: I keq           I mirë

Shtypni karakteret që shikoni në figurë: